Ви з нетерпінням відраховуєте дні до омріяної дати, але навіть не уявляєте хто чекає і хвилюється ще більше за вас у цей день – мова іде про батьків, які прокручували у голові таку важливу подію ще з дня вашого народження. Завдяки цим людям ви стали тими, ким ви є, вони дали вам виховання, завжди оберігали і дбали про вас. Тому спробуйте витягти з пам'яті тільки зворушливі і теплі моменти і приділити батькам у весільний день особливу увагу, на яку вони, справді, заслуговують. 


Ви можете зробити батьків трішки щасливішими ще задовго до самого весілля. Як? Все дуже просто – поставтесь з особливою увагою до вибору святкового вбрання для батьків. Разом сходіть по магазинах і підберіть щось дійсно гарне. А на ранок дня святкування запросіть для мами перукаря і візажиста, щоб вона в цей день була на висоті. 
 Якщо у вашої мами збереглися фата чи інші аксесуари з її власного весілля, то ви сміливо можете використати їх у своєму святковому образі. У випадку, коли буде можливість перешити мамину сукню під свою фігуру та сучасні тенденції, то це стане неймовірним сюрпризом для матусі. 
 


Щоб ще потішити маму у цей шалений день, варто лише запропонувати їй провести з вами більше часу. Наприклад, її можна запросити прийти разом з дружками і подругами до вас на ранкові збори. Готові посперечатися, що вона насолодиться процесом вашого перевтілення у справжню королеву свята. 
Найкраще батьки та матері відчувають свою важливість у процесі весілля саме під час благословення, тому радимо включити таку традицію у таймінгвесільного дня. Цей зворушливий обряд полягає у благословенні пари батьками за допомогою традиційного хліба та рушників. Вони бажають дітям кохання, розуміння, мудрості та добробуту. Оскільки цей звичай зазвичай має місце перед церемонією одруження, то провести його можна у сімейному колі, без зайвих очей.


Вже прижилась у нас одна чудова західна традиція, яка стане приємним подарунком для вашого татуся – виводити доньку під час виїзної церемонії і передавати свій найдорожчий скарб у руки її майбутнього чоловіка. Насправді, це один з найкрасивіших моментів всього святкування. А щоб зробити цю мить ще більш зворушливою, наречену можуть вести обоє батьків. Це буде прекрасним способом показати мамі, як вам важлива її підтримка і стане родзинкою всієї церемонії.Не забувайте, що саме батькам належить почесне право виголошувати перший тост. Тому, аби ця подія для них стала ще приємнішою і не такою хвилюючою, нареченим варто заздалегідь написати про своїх батьків декілька теплих слів, які стануть підводкою для тосту. 

Дівчата, неодмінно подаруйте своєму татові танець на весіллі! Згадайте, чи часто вам доводилося з ним танцювати? У більшості випадків кожна з вас відповість «ні». Саме тому цей момент надовго залишиться і в його, і у вашій пам’яті як дещо абсолютно особливе, зблизивши вас своєю зворушливістю. 


Так само хвилюючою і ніжною є традиція танцю нареченого з матір’ю, яка не залишить нікого байдужими. 

Ідеальним завершенням свята стане прекрасна церемонія запалення сімейного вогнища. Запалюючи велику свічку від маленьких свічок батьків, ви приймаєте від них тепло домашнього вогнища, яке тепер буде зберігатися і в вашій молодій сім'ї. Ваші батьки разом з полум'ям свічки заповідають вам берегти і розвивати сімейні цінності і традиції.

Крім того, ця мить найбільш сприятлива для подяки найріднішим людям. Тут можуть пролунати слова щирої вдячності, дитячі спогади, курйозні ситуації чи сімейні звичаї. Така чуйна промова – найкращий спосіб ще раз висловити свою безмежну любов до батьків. 

У метушні підготовки та заворушеннях самого дня весілля не забувайте про найближчих людей. Це, безсумнівно, тільки ваше свято. Але як приємно буде батькам, якщо його частинкою ви поділитесь і з ними.

 Коментарі

Jot cannot load because the snippet code version (Unknown) isn't the same as the snippet included files version (1.1.5). Possible cause is that you updated the jot files in the modx directory but didn't update the snippet code from the manager. The content for the updated snippet code can be found in jot.snippet.txt