Присутність маленьких гостей на весіллі - одна з найбільш дискусійних тем. З одного боку, маленькі дівчатка і хлопчики, які допомагають нареченому й нареченій, виглядають дуже зворушливо і романтично. З іншого - весілля - це відповідальний захід, на якому діти можуть дуже швидко втомитися і занудьгувати. Якщо на Ваше свято точно прийдуть кілька маленьких гостей, варто заздалегідь подумати над спеціальною програмою для них.

Запрошення для дітей
Зазвичай на весілля запрошують дітей лише найближчих родичів нареченого і нареченої. Ім'я маленького гостя обов'язково має бути вписане в запрошення його батьків. Попросіть батьків малечі пояснити їм заздалегідь, як слід поводитись на весіллі. Це допоможе уникнути певних ревнощів з боку дітей, коли вся увага буде звернена не на них, а на молодят.

Дітки на весільній церемонії
Юні гості стануть відмінними помічниками нареченому і нареченій. Маленькі хлопчики, одягнені в смокінги чи костюми, можуть нести подушечку з обручками. Дівчатка в гарненьких платтячках допоможуть нести шлейф сукні нареченої або розсипати пелюстки троянд перед молодятами. З дітками варто заздалегідь провести репетицію та пояснити всю відповідальність їхньої місії, щоб в найважливіший момент малеча не розгубилась і не налякалась великої кількості гостей.

Діти на банкеті

Заздалегідь з'ясуйте, чи є можливість у банкетному залі надати окрему кімнату для дитячого відпочинку. Зараз стало популярним на весіллях проводити окреме свято для дітей. Це подобається як малечі, так і їх батькам, які можуть спокійно відпочити та повеселитись.

Для цього лише потрібно запросити аніматора, який буде займатися тільки дітьми. Професіонал підбере дитячу розважальну програму з веселими іграми та завданнями, запросить клоуна чи фокусника, малюватиме на обличчях дітей маски тварин і супергероїв.

Буде дуже зворушливо, якщо відеооператор спробує взяти інтерв'ю у дітей. Оригінальні відповіді малюків на прості запитання, наприклад «Що таке медовий місяць?» та «Чому на весіллі кричать «гірко»?», піднімлять настрій всім, хто переглядатиме цей ролик.

Вдалим завершенням вечора стануть маленькі подарунки для кожної дитини. Це можуть бути м'які іграшки, солодощі, різні сувеніри. Малюки обов'язково залишаться задоволені!

Коментарі

Jot cannot load because the snippet code version (Unknown) isn't the same as the snippet included files version (1.1.5). Possible cause is that you updated the jot files in the modx directory but didn't update the snippet code from the manager. The content for the updated snippet code can be found in jot.snippet.txt