Сімейний вогник – вже традиційний весільний ритуал, який символізує союз між нареченими. Це красивий, зворушливий момент поєднання двох сімей, але так хочеться адаптувати обряд під власний стиль свята. Отже, якщо варіант запалення вогника є занадто традиційним для вашого весілля, то ми підготували для вас підбірку креативних альтернатив. 

Найбільш поширеною на Заході є церемонія вина. Суть її у тому, що наречений і наречена мають дві окремі пляшки напою, які потрібно змішати в одну посудину. Це чудова ідея тому, що після злиття розділити рідини, практично, неможливо, як і кохання молодої пари. Така традиція особливо підійде любителям вина, адже після весілля ви ще довго зможете смакувати спогадами цього особливого дня.  

  

Для любителів поїсти існує інша традиція родом із Близького Сходу. Для цього пара обирає 7 спецій, які символізують їхні стосунки або те, на що вони сподіваються в шлюбі, а потім висипають ці спеції в одну спільну посудину. Обирати інгридієнти потрібно ще й зважаючи на їх значення, наприклад, часник обирають для безпеки, мускатний горіх для романтики, лавровий лист для іскри, розмарин для процвітання, а паприку для палкої пристрасті. Будьте певні, що пізніше, коли ви будете використовувати суміш спецій при приготуванні їжі, всі страви будуть по-особливому смачними.  

  

Серед ірландських пар популярною є церемонія зав’язування рук. Завдяки ній ви можете бути певними, що ваш обранець чи обраниця точно не втечуть :) Для такої традиції пара може використовувати куплену мотузку чи створити свій власний оберіг зі стрічок в колір весілля.

  

З усіх відомих альтернатив спільне саджання дерева ідеально підійде для весілля у шатрі. Це також відмінна ідея для любителів природи. Не обов’язково саджати деревце у відкритий грунт, можна використати горщик чи вазу. Цей обряд буде символізувати створення спільних сімейних коренів, які ви міцно оберігатимете любов’ю та щирістю протягом багатьох років. 

  

Як ще зберегти спогади з весілля, щоб милуватись ними кожного дня? Дуже легко, у цьому вам допоможе обряд брендування. Створіть свій власний сімейний герб чи логотип, нагрійте його і штампуйте на шматку дерева. Це, безумовно, буде відмінний витвір мистецтва, який ви зможете повісити у своєму будинку після весілля. 

   

Афро-американці дивують нас своїми інтерпретаціями церемонії єднання двох сердець, тут наречені перестрибують через мітлу.  На кожне святкування, вже протягом багатьох століть, молодята виготовляють спеціальну мітлу, прикрашену стрічками і квітами. Ідея такого дивного для нас звичаю полягає у тому, що перестрибуючи, закохані вимітають все із минулого і починають свіже і чисте життя у шлюбі. 

 

Існує ще одна дуже красива альтернатива сімейному вогнику, яка окупиться через декілька років після урочистого дня – це любовні листи. Суть цієї традиції полягає у тому, що наречені пишуть один для одного послання у майбутнє і замикають його в коробці разом із пляшкою вина. Через багато років, на будь-який ювілей вашого щасливого подружнього життя, коли ви вибиратимете вино для святкування, обов’язково згадаєте про коробку, відкриєте її і будете насолоджуватись не тільки вином, але і листами переповненими коханням. Ця церемонія єдності нагадає парі всі емоції справді особливого дня і допоможе поновити іскру кохання на ще довгі-довгі роки! 

 


 

 


Коментарі

Jot cannot load because the snippet code version (Unknown) isn't the same as the snippet included files version (1.1.5). Possible cause is that you updated the jot files in the modx directory but didn't update the snippet code from the manager. The content for the updated snippet code can be found in jot.snippet.txt