Запам'ятайте одне дуже важливе правило: любіть себе і не дозволяйте починати своє свято зі штучних квітів! Жодне агентство чи студія декору, які поважають своїх клієнтів, не працюють зі штучними квітами. Навіть, якщо ці квіти дорогі, і навіть, якщо красиві... подумайте добре, чи варто брати в оренду композиції, які відгуляли десятки весіль?

Деякі наречені задають собі питання – навіщо виділяти на весільну флористику великий бюджет? Адже квіти зів’януть одразу після весілля…

Так, це правда. Хоча, інколи композиції можуть милувати погляд ще декілька днів, а то і тиждень. Але справа в іншому.

Питання в тому, чи виправдані затрати на розкішну весільну флористику, чи все-таки варто свідомо зекономити на цьому пункті?

Для того, щоб відповісти на це питання, запитайте себе: а скільки часу, власне, служить весільна сукня, лімузин чи ретро-авто, весільний макіяж та зачіска? Скільки днів ми насолоджуємось весільною церемонією, стравами та шоу-програмою? Адже весільну сукню ніхто не одягає після весілля, а ведучий розважає гостей лише один вечір.

Тим не менше, після весілля залишаються емоції… а що може подарувати більш незабутні враження, створити неповторну романтичну атмосферу, задати весь тон та стиль весілля, аніж красива весільна флористика? А переглядати свої весільні фото та відео, після такого свята, буде одним задоволенням!

Якщо Ваш бюджет обмежений, виходьте з ситуації творчо. Використовуйте свічки, скляні вази, невеликі круглі дзеркала, стрічки, різноманітні деталі ручної роботи. Майстер-класів по виготовленню таких дрібниць в мережі зараз більш, ніж достатньо.

Що не варто використовувати в якості прикраси банкетного залу, так це повітряні кульки. Вони спрощують інтер'єр і швидше підходять для дитячих свят, аніж для сучасного весілля.

Якщо Ваш бюджет дозволяє оформлення живими квітами, прийміть щирі вітання!

Але не забувайте, що флористика на весілля повинна обиратись так само ретельно, як і весільна сукня чи ресторан.

Як визначитися з квітами? Все досить просто: візьміть за основу свої улюблені квіти. Але є нюанси, які потрібно врахувати.

Один з них - це колір залу, в якому буде проходити весілля. Дуже важливо, щоб інтер'єр ресторану і вибрані Вами композиції гармонійно доповнювали один одного, а не дратували Вас і Ваших гостей.

Тому, все-таки, рекомендуємо довіритися професійним флористам - вони врахують всі деталі і допоможуть Вам в правильному виборі.

У роботу флористів входить:

1. Букет нареченої

2. Бутоньєрка нареченого

3. Букети і бутоньєрки свідків, старост, батьків

3. Оформлення весільного кортежу

4. Оформлення виїзної церемонії (якщо є)

5. Оформлення ресторану та фуршетних зон

6. Оформлення входу в ресторан, території тощо

Всі ці елементи переконливо радимо замовляти в одних майстрів, щоб все було витримано в одному стилі і створювало гармонійне та довершене оформлення, яке подарує Вам і Вашим гостям справжню казку!

Коментарі

Jot cannot load because the snippet code version (Unknown) isn't the same as the snippet included files version (1.1.5). Possible cause is that you updated the jot files in the modx directory but didn't update the snippet code from the manager. The content for the updated snippet code can be found in jot.snippet.txt