Про вибір весільного фотографа можна говорити годинами. Особливо, коли від їх кількості голова йде обертом, оскільки на сьогодні кожен другий з дзеркальною фотокамерою називає себе ВЕСІЛЬНИМ ФОТОГРАФОМ.

Основна наша порада: в портфоліо фотографів переглядайте ВСЮ весільну зйомку. Чому? Зайдіть на сторінку чи сайт будь-якого фотографа і Ви знайдете красиві портрети наречених. Вони є в кожного фотографа, навіть у Вас вийшли б 2-3 шедеври, якщо б Вам дали в руки професійну камеру. Але 2-3 вдалі кадри – це не весільна зйомка, погодьтесь?

Уважно роздивляйтесь як зазняті батьки, емоції друзів та родичів, як передано настрій свята. Якщо ВАм цікаво роздивлятись чуже весілля, це Ваш фотограф!

Коли Вам подобаються роботи фотографа і Ви не проти його замовити, обов’язково зустріньтеся з ним! Це дуже важливо! Те, як Ви себе почуваєте під час розмови з фотографом, відіграє неабияку роль. Вам має бути приємно і легко з ним спілкуватись, переконайтесь, що фотограф розуміє Вас, а Ви розумієте його, Ви з ним маєте бути на «одній хвилі». Протягом весільного дня взаєморозуміння дуже важливе!

А пояснювати, чому не варто економити на весільній фотографії, взагалі немає сенсу!

Весільний альбом чи фотокнига – це красиві фотографії, які Ви переглядатимете, коли до Вас прийдуть гості, коли Ви поїдете до батьків, коли святкуватимете річниці свого весілля, коли розповідатимете які Ви були молоді та щасливі своїм дітям… Фото та відео - це єдине, що залишиться після Вашого весілля! Це пам'ять на все життя… Не економте на своїх спогадах!

І вдалого Вам вибору!

Коментарі

Jot cannot load because the snippet code version (Unknown) isn't the same as the snippet included files version (1.1.5). Possible cause is that you updated the jot files in the modx directory but didn't update the snippet code from the manager. The content for the updated snippet code can be found in jot.snippet.txt