Весілля – ваше неповторне свято, яке зовсім не хочеться перетворювати на чергову подію з довгими та банально-скучними тостами, нецікавими звичаями і пишними застіллями. Напевно кожні молодята можуть «похвалитись» історією такого типу: їх вітають гості, наречені дарують їм милі посмішки, кажуть, що давно не бачили і скучили, цілують у щоки і тиснуть руки, а після їх привітання з питальними і здивованими поглядами зиркають один на одного, хто ці незнайомці, чиї гості? Якщо не бажаєте стати жертвами такої ситуації, то читайте далі :)

Заяву подано, дата одруження обрана, саме час приступати до підготовки весілля. Зазвичай починається все з обговорення бюджету та підрахунку гостей, яких збираються запросити на весілля. Після багатогодинної клопіткої праці і таких же довгих суперечок найчастіше наречені змушені визнати, що вже давно вийшли з цим списком за всі розумні рамки. Щоб уникнути такої ситуації, для початку виясніть для себе деякі питання. Чи не перевищуєте Ви свої фінансові можливості? Чи розрахований зал для проведення свята на таку кількість гостей, чи зможете ви забезпечити їм комфорт? 

Звісно, що кількість запрошених повинна відповідати формату весілля. Оберіть яке саме весілля ви бажаєте: шумне чи тихе, скромне, чи розкішне. Весілля - це насамперед сімейне свято, тому найближчих родичів наречених, дідусів, бабусь, сестер, братів слід додати до списку запрошених.  Є ще деякі люди, яких просто не можна не включити до списку. Йде мова про жінок та чоловіків з подружжя, а також другі половинки ваших запрошених родичів та друзів, навіть у тих випадках, коли ви не знайомі з ними. 

Будьте готові до того, що складаючи список запрошених гостей, доведеться гарненько поламати голову.З одного боку, хотілося б бачити приємних та близьких тобі людей.

З іншого боку, є таке явище, як далекі родичі, яких і бачити-то можна від сили два рази в житті, однак, вони теж чекають запрошення на весілля.Діяти за принципом: «щоб ніхто не ображався», не варто. Подумайте, в яку копієчку це вам влетить. Не псуйте собі настрій. Дуже багато далеких родичів вже після третього тосту забудуть, з якого приводу зібрались.

Якщо ви хочете бачити на весіллі тільки милих вам людей, тоді зупиніть своїх батьків, які по доброті душевній вже хочуть запросити товаришів по службі, сусідів та інших малознайомих людей. 

Це ваше свято, тому проведіть його з найкращими! ;)

Коментарі

Jot cannot load because the snippet code version (Unknown) isn't the same as the snippet included files version (1.1.5). Possible cause is that you updated the jot files in the modx directory but didn't update the snippet code from the manager. The content for the updated snippet code can be found in jot.snippet.txt