1. Я зможу схуднути на декілька розмірів перед весіллям, щоб влізти у вибрану сукню.

Деяким нареченим це вдається, але переважна більшість вимучує себе різними екстремальними дієтами і, врешті-решт, не отримує бажаного результату. Не піддавайте себе непотрібному стресу, Вам ітак знадобляться сили перед весіллям. Купуйте сукню по фігурі!

2. Я зумію організувати своє весілля на 150 осіб за $ 5000.

Одна з найпоширеніших помилок. Від самого початку реально дивіться на речі і не перетворюйте підготовку до весілля в нескінченний пошук пропозицій зі знижками. Все рівно кінцева економія буде незначною.

3. Мені не потрібен професійний ведучий. Музиканти зуміють провести моє весілля краще за будь-якого ведучого.

Іноді це спрацьовує, але найчастіше – лише псує настрій нареченим та їх гостям. Професіональні ведучі вміють підтримувати інтерес публіки протягом всього весілля. А замовлені Вами музиканти, окрім того, що виконуватимуть своє основне завдання – будуть забезпечувати музичний супровід впродовж всього весілля, в якийсь момент захочуть відпочити, щось перекусити і, звісно, не перейматимуться чим заняті в цей момент гості.

4. Навіщо потрібні фотографи та оператори, коли фотоапарати і відеокамери є у всіх?

А навіщо потрібні лікарі, якщо ліки та медичні інструменти можна вільно купити в аптеках? Та для того, щоб отримати гарний результат. Тільки й усього!

5. Я самостійно організую своє весілля і воно буде ідеальним!

Стільки кінофільмів показують нам красиві, казкові весілля, де у всіх все получається. Проте, не сподівайтесь, що в день весілля ніхто нікуди не запізниться, подарунки гостям та посадкові картки розставлять в точності з Вашими побажаннями, персонал ресторану слідкуватиме за ідеальною чистотою столів, всі страви винесуть у точно замовлений час, ведучий не забуде порядок виступу артистів, а по завершенню - всі гості самі роз’їдуться по своїх домівках. Не будуйте ілюзій! Якщо Ви не плануєте довірити весь цей процес професійному координатору чи організатору, не налаштовуйтесь на ідеальне свято...

Коментарі

Jot cannot load because the snippet code version (Unknown) isn't the same as the snippet included files version (1.1.5). Possible cause is that you updated the jot files in the modx directory but didn't update the snippet code from the manager. The content for the updated snippet code can be found in jot.snippet.txt