Напевно, кожна з нас переглядаючи голівудські кінострічки милувалась картиною: маленькі дівчатка посипають доріжку до вівтаря пелюстками троянд, калатають у дзвоники чи несуть табличку з написом: «Here Comes The Bride»,  виглядає це дуже зворушливо і мило.

Такі подруги нареченої мають свою назву - flower girls. Це ще одна традиція, яка прийшла до нас з Європи та Америки зовсім недавно, проте вже встигла набрати популярності.  Якщо Ви хочете зробити своє весілля дуже романтичним і ніжним, тоді Вам просто необхідні ці маленькі красуні.

Як правило, роль «пелюсткових» дівчаток виконують родичі наречених, проте це не обов’язково, почесну роль можна довірити дітям друзів. А якщо таких квіткарок буде декілька, то яскраві і милі весільні фото Вам забезпечені. Виконання «місії» flower girls варто довірити дітям 4-7 років, адже менші дівчатка можуть просто-на-просто розгубитись і забути усі побажання нареченої.  

Одне з головних питань, які також хвилюють наречену, - як одягнути красуню. Вбрання для юної квіткарки не можна взяти просто із шафи, де висить повсякденний одяг. Плаття обов’язково має бути красивим, довгим, бальним, але при цьому зручним, щоб дітям було комфортно. Колір і тканину для образу маленьких модниць вибираються зазвичай під плаття нареченої, проте їх  костюми можуть бути пошитті й в кольоровій гамі весілля. Пам’ятайте, який би фасон і колір плаття для дівчинки-квіткарки Ви б не вибрали, вона повинна виглядати в ньому як справжня маленька принцеса, яка зробить Ваше свято по-справжньому казковим. 

Коментарі

Jot cannot load because the snippet code version (Unknown) isn't the same as the snippet included files version (1.1.5). Possible cause is that you updated the jot files in the modx directory but didn't update the snippet code from the manager. The content for the updated snippet code can be found in jot.snippet.txt