Напевно, кожні наречені задавались питанням: а чи реально вже здивувати хоч чимось гостей на весіллі, адже чого тільки не придумали ці молодята із Заходу, яких ще звичаїв ми у них не перебрали, чим здивують нас декоратори у наступному сезоні? Так, наших гостей щоразу важче чимось зацікавити, проте є одна річ, яка швиденько поширилась із Франції і вже встигла вкоренитись серед українських наречених – бонбоньєрки.

Бонбоньєрками називають невеличкі милі коробочки або пакуночки, які молодята дарують своїм гостям на знак вдячності за те, що вони розділили з ними радість такого особливого дня. В перекладі з французької цікаве слово «бонбоньєрка» означає «витончена коробочка для цукерок», тому не важко здогадатись, що ж найчастіше можна отримати гостям у подарунок. Раніше у цій солодкій коробочці запрошені могли знайти 5 цукерок, які символізували 5 найголовніших побажань для молодят – здоров’я, добробут, плодючість, благополуччя і щастя.

Зараз замість солодощів наречені все частіше дивують своїх гостей подарунками, які підтримують концепцію весілля. Хоча існують й універсальні подарунки, наприклад, брелоки чи магніти з фотографією молодят, мило ручної роботи, маленькі пляшечки зі смачними напоями, баночки смачного джему чи милі іграшки ручної роботи.

На перший погляд бонбоньєрки можуть здатись дрібницею, яка не потрібна на весіллі, але ми ж знаємо, ідеальне свято складається саме з деталей. Більше того, саме ця річ стане першою, на що вони звернуть увагу за святковим столом. Будьте певні, що такі маленькі компліменти для запрошених стануть для них справжньою несподіванкою, яку вони неодмінно залишуть на згадку про Ваше свято. 

 

Коментарі

Jot cannot load because the snippet code version (Unknown) isn't the same as the snippet included files version (1.1.5). Possible cause is that you updated the jot files in the modx directory but didn't update the snippet code from the manager. The content for the updated snippet code can be found in jot.snippet.txt