Обрати сукні для дружок – завдання не з легких.  Красива традиція вибирати для подружок нареченої особливі вбрання, щоб виділити їх серед інших гостей, зазнала своїх змін. Зараз однакові плаття одного кольору і фасону стають вже не такими актуальними, а ось індивідуальний підхід до кожної з подружок, вибір сукні з урахуванням всіх особливостей фігури і особистих переваг цінується як ніколи. Як виявилося, з цього виходить чудовий модний мікс різних фасонів, тканин, малюнків і фактур, але при цьому єдиний образ дружок виходить цілісним і гармонійним. У цій статті ми зібрали надихаючі ідеї та поради різних поєднань в сукнях подружок нареченої.

Плаття дівчат можуть бути виконані в одному стилі, проте мати відмінності щодо колірного рішення. Тоді різні кольори зроблять ваше весілля барвистим, яскравим, а дружки отримають можливість вибрати для себе якийсь колір за вподобаннями. Можливий варіант, коли однакові за фасоном і кольором вбрання пропонуються двом дівчатам з чотирьох, таким чином утворюється кілька колірних пар. У цьому випадку об'єднати їх образи воєдино допоможуть пояса, стрічки, букети, інші деталі і аксесуари одного кольору.

Однаковий колір, але різні фасони суконь – варіант, який вам доведеться, швидше за все, шити в ательє, попередньо закупивши тканину. При такому рішенні чудово зберігається цілісність образів подружок нареченої, хоч у всіх суконь буде індивідуальний фасон під тип фігури та особисті побажання дівчат. Стиль суконь може повністю відрізнятися, а може бути єдиним в окремих деталях. Наприклад, однаковими або хоча б схожими можуть бути корсет або довжина і стиль спідниці...

Ефект «омбре» має на увазі використання вбрання одного кольору, але у різних відтінках. Такі образи дружок, що відображають плавну зміну відтінків від світлого до темного, будуть виглядати надзвичайно красиво. При такому ефекті фасони суконь можуть бути як однаковими, так і різними.

Чудове рішення для подружок нареченої – сукні з принтом. Якщо стиль весілля дозволяє, то, замість однотонної тканини, вбрання можна зшити з матеріалу з різними візерунками: зигзагом, горошком, квітами, кліткою, геометричним орнаментом. Такий варіант виглядає менш формально, але не менш ніжно, при цьому дозволяє проявити свою фантазію. 

Універсальним варіантом стануть сукні-трансформери. Плаття, виконані в одному кольорі, кожна дружка зможе одіти по-різному, відповідно до своїх уподобань. Суттєвим плюсом такого рішення є те, що такі сукні відрізняються невисокою вартістю і широким вибором кольорів.

Чому в неписаних правилах вбрання дружок – це обов`язково плаття? Зараз існує чимало альтернативних варіантів. Наприклад, незвично і ефектно виглядатимуть кроп-топи в поєднанні зі спідницею в підлогу. Цей варіант вирізняється своєю практичністю: ваші подруги ще неодноразово одягнуть окремі частини вбрання на вечірку чи прогулянку.

Блискітки, бісер, паєтки - ідеальний варіант для створення єдиної композиції з суконь різних фасонів і кольорів. Класична довжина і неглибокі вирізи дозволять додати образам елегантності і витонченості. До того ж, такі сукні не вимагають додаткових аксесуарів.

Якщо ви все ж таки вирішили відмовитись від однакових за фасоном чи кольором суконь, то варто об’єднати образи дружок за допомогою аксесуарів. Пояси, прикраси для волосся, віночки, браслети, клатчі... – це ті речі, які допоможуть досягти гармонії між образами подруг нареченої.

Але головне пам`ятайте, які б ідеї щодо вбрання дружок не виникали, не варто заганяти подружок в строгі рамки. Обов'язково потрібно порадитися з ними і врахувати всі переваги, які допоможуть підкреслити їх індивідуальність і жіночність, при цьому ефектно підтримати ідею загальної стилістики весілля.

Коментарі

Jot cannot load because the snippet code version (Unknown) isn't the same as the snippet included files version (1.1.5). Possible cause is that you updated the jot files in the modx directory but didn't update the snippet code from the manager. The content for the updated snippet code can be found in jot.snippet.txt