При виборі прекрасного ювелірного виробу, слід керуватися кількома правилами.

Обручка має підходити Вам за стилем.
Обручка - прикраса, яку прийнято носити постійно. Тому, вона повинна максимально відповідати Вашому ритму і стилю життя. Якщо Ви зупиняєте свій вибір на обручці з великими вставками каменів, вона може чіплятися за одяг і заважати при роботі. Гладка обручка - більш практичний варіант, яка буде доречною, практично, до будь-якого образу.

З каменями чи без?
Багато пар хочуть бачити на своїх обручках розсип коштовних камінців. Найчастіше для обручок вибирають діаманти, але вибір коштовного каменя залежить тільки від Вашого бажання.

Який метал вибрати?
Найбільш вишуканим металом для виготовлення обручок вважається платина. Це один з найміцніших, а також один з найдорожчих металів у світі. Класичний варіант - це обручка з червоного золота. Золото буває різної проби: чим вища проба ювелірного виробу, тим більш насиченим буде колір. Якщо ж Ви надаєте перевагу в повсякденному житті срібним прикрасам, подумайте про обручку з білого золота, яка чудово поєднується зі сріблом.

Обручка повинна ідеально підходити під форму руки.
Якщо у Вас широка рука, то обручку слід вибирати більшу: ідеально підійдуть ювелірні вироби, виконані у вигляді оригінального плетіння, а також обручки, краї яких трохи заокруглені всередину. Для тонких пальців ювеліри рекомендують обручки, прикрашені невеликими камінцями. Для мініатюрних пальчиків краще придбати обручку з малюнком по діагоналі.

Обручка майбутнього чоловіка.
Щоб Ваш майбутній чоловік носив обручку, не знімаючи, не нав'язуйте йому свої уподобання. Зовсім не обов'язково купувати абсолютно ідентичні обручки. Чоловіки, як правило, схиляються до більш класичного варіанту. Зараз практично всі ювелірні бренди пропонують відразу пару кілець, що складається з вишуканої жіночої обручки і більш простої чоловічої, яка, тим не менше, ідеально поєднується з першою.

Коментарі

Jot cannot load because the snippet code version (Unknown) isn't the same as the snippet included files version (1.1.5). Possible cause is that you updated the jot files in the modx directory but didn't update the snippet code from the manager. The content for the updated snippet code can be found in jot.snippet.txt