1. Не беріть на себе всю організацію весілля! Якщо Ви не залучаєте до свого весілля професійного організатора, розподіліть обов'язки між своїми рідними та близькими. Мамі, для прикладу, доручіть складання весільного меню в ресторані, нареченому – пошук автомобілів для весільного кортежу, а подружки можуть допомогти вибрати весільні аксесуари. 

2. Не варто економити при виборі фотографа та відеооператора! Результат їх роботи – спогади на все Ваше життя. Фото і відео Ви з нареченим, а також Ваші діти та внуки переглядатимуть ще багато-багато років. Також зупиніть свій вибір на хорошому ведучому та музикантах, адже гості на весіллі запам'ятають не кількість страв на столах, а атмосферу вечора та настрій, які створюють саме ці люди.

3. Скористайтесь послугами весільного координатора! Вам не доведеться вирішувати сотні організаційних питань напередодні та в день весілля і переживати через безліч дрібних неприємностей, без яких, чомусь, не може обійтись жодне весілля. Саме присутність весільного координатора на Вашому святі забезпечить Ваш спокій в день весілля.

4. Не шкодуйте грошей на пробні макіяж та зачіску! Це вбереже Вас від сліз та зіпсованого настрою у Ваш важливий день. Крім того, Ви зможете проекспериментувати з різними стилями і не робити цього в день весілля. І Ви точно знатимете як будете виглядати.

5. Виділіть достатню кількість часу для зборів нареченої! Щоб в день весілля не бігати в паніці по квартирі та з криками не шукати сережки чи підв’язку. Також не забудьте про сніданок! Виділіть 15-20 хв вранці та змусьте себе поїсти, адже на Вас чекає хоча і радісний, проте дуже виснажливий день.

6. Чим менше людей буде вранці у Вашій квартирі чи кімнаті, тим спокійніше пройдуть Ваші збори та одягання. А ще краще перенесіть збори нареченої в красивий номер в готелі, де поруч будуть лише найближчі люди. Повірте, фотограф, оператор, візажист і перукар скажуть Вам величезне спасибі.

7. Не варто замовляти лімузин в якості весільного кортежу. Такі автомобілі дуже повільно переміщаються і Ви навряд чи зможете поїхати за місто або відвідати хоча б декілька красивих місць для фотосесії.

8. Зробіть сюрприз для своєї другої половинки в день весілля. Можете, наприклад, взяти кілька уроків вокалу і в певний момент весільного вечора подарувати коханому пісню, яка має особливе значення для Вашої пари. Можете написати зворушливий вірш або виконати запальний танець. Головне, щоб це був несподіваний і романтичний подарунок.

9. Не варто переживати через дрібні неприємності, які можуть трапитися в цей день! Просто розслабтесь і насолоджуйтесь кожною хвилиною на повну, адже день весілля пролетить дуже-дуже швидко, навіть не встигнете отямитись, повірте!

10. Не старайтесь догодити всім гостям, все рівно так не вийде. Запам'ятайте головне – це Ваш день і він повинен бути таким, про який завжди мріяли саме Ви!

Коментарі

Jot cannot load because the snippet code version (Unknown) isn't the same as the snippet included files version (1.1.5). Possible cause is that you updated the jot files in the modx directory but didn't update the snippet code from the manager. The content for the updated snippet code can be found in jot.snippet.txt