Сьогодні існує безліч агенцій, event-компаній і здається, що між ними немає особливої різниці, окрім особистих симпатій. Проте, це не так. У кожного агентства є свій підхід до роботи та клієнта, свій стиль і професійні навички. Ми працюємо на довірі і намагаємось перевершити очікування кожної пари, яка звернулась до нас за організацією свого свята! Для нас організація весілля - це не просто робота, це основна і улюблена діяльність, яка приносить нам задоволення, а Ваші мрії, дорогі наречені, втілює в реальність!

Організовуючи кожне весілля, ми вкладаємо в нього не лише наші ідеї, знання та досвід, ми вкладаємо в кожне весілля свою любов і душу. Кожна пара для нас унікальна, неповторна та рідна, адже, бути причетними до такої особливої події, як створення нової сім'ї - неабияка відповідальність!

Чому ми?

•    В нас підібрана найкраща команда професіоналів, спеціалістів своєї справи – фотографи, оператори, флористи, візажисти, стилісти… Ми особисто відповідаємо за кожного з них та якість їх роботи.

•    Ми точно знаємо, що в організації весілля не буває дрібниць! Тут важливо все: від кольору запрошення до останньої пісні музикантів. В цьому ми прискіпливі, як ніхто.

•    Ми не пропонуємо Вам весільні послуги, підібрані в інтернеті, ми даємо Вам змогу отримати злагоджену команду, яка виконує свою роботу з максимальною віддачею та найкращими результатами!

•    Ми не event-агентство. В нас менший профіль спеціальності та більш професійна команда. Через це ми можемо сміло заявляти, що в організації весіль нам немає рівних!

НАМ ДОВІРЯЮТЬ!

 

Орислава Чорна – весільний координатор.

Ми часто чуємо такий вислів «людина з англійськими манерами». Цей вираз ідеально описує Славу. У цій дамі аристократичність проявляється у всьому: у вчинках, у характері, у мисленні, у розмові… Вона завжди дотримується дистанції і звертається на «Ви», навіть якщо Ви дозволили  перейти на «Ти»)) Зібрана, спокійна та впевнена  у кожному кроці!