Часи, коли розважальна частина весілля обмежувалась лише роботою ведучого та музикантів і тостами гостей давно минули. Тому, плануючи свій весільний день, варто продумати заздалегідь яка шоу-програма наповнить вечір.

Перш за все візьміть до уваги, що в більшості випадків весільний бенкет поділяється на три застілля. За першим столом гості, як правило, ще не готові до насиченої шоу-програми, вони спілкуються, знайомляться, їдять, випивають та уважно слухають тости батьків та найближчих родичів. Робота ведучого під час цього застілля полягає в тому, щоб ненав’язливо спілкуватись з гостями та молодятами і дозволити їм розслабитись. Ви, звичайно, можете під час першого столу дати певну шоу-програму, але в такому випадку, це має бути щось більш спокійне, без активної участі гостей – танцювальні номери шоу-балету, виступ музикантів-віртуозів, гра на келиках…

Перше застілля, як правило, завершує перший подружній танець та урочисто відкриває танцювальну частину. Тут велика відповідальність лягає на плечі музикантів – після танцю молодят важливо відчути настрій гостей та підібрати відповідні музичні номери.

Під час цієї перерви гості не надто активно танцюють, а більше часу проводять надворі, на терасі ресторану, біля фуршетних столів. Тут доречною розвагою стане спеціально відведена зона для фотосесії з різноманітними цікавими атрибутами для фотографування.

Щоб створити таку зону, Ви можете замовити великий банер з гарним фоновим зображенням під стиль всього весілля, зі своїми ініціалами та датою вашого весілля, з цікавим візерунком чи орнаментом – все, що душа забажає. Можете орендувати фото-стінку з красивими рамами, чи просто повісити їх на гілки дерев. Або ж можете зробити стіну з паперових квітів чи помпонів. Також подбайте про веселі реквізити - вуса, капелюшки, окуляри, таблички з кумедними репліками. Ваші гості зможуть вдосталь подуріти і повеселитися і, крім того, отримати неповторні кадри.  

Ви можете також запросити художника-шаржиста, який малюватиме веселі портрети твоїх гостей. Подбайте, щоб на кожному аркуші була дата весілля та Ваші імена чи ініціали, побажання для гостей чи подяка, що розділили радість Вашого дня.

Ще цікавою розвагою для гостей можуть бути «живі столи» та статуї. Дівчинка-фуршет з сукнею-столом та смачними напоями чи закусками не залишить байдужим жодного гостя, а «живі статуї» ангелики чи амури стануть гарною окрасою Вашого свята і на деякий час привернуть увагу наймолодших гостей.

Під час другого застілля гості більш жваві та активні. Ви можете розважити їх виступами акробатів, номерами у виконанні фокусника, екзотичними танцями або бармен-шоу. Головне, не забудь про техніку безпеки, особливо для номерів, пов'язаних з вогнем.

Особливо красиво на весільному бенкеті виглядає Sand art або пісочна анімація (малюнки на піску) та Light painting show (малюнки світлом). Ви можете попросити художника намалювати історію Вашого знайомства чи будь-який інший сюжет. Це дивовижне шоу гарантовано зачарує всіх гостей!

Пам’ятайте, що на весіллі вся увага повинна приділятись молодятам, тому, в якості додаткової атракції, можна показати гостям слайд-шоу чи відеоролик Вашої LoveStory, пропозиції руки і серця, офіційної розписки або змонтовані кадри наречених у дитячих роках.

Для любителів живої музики відмінною розвагою може стати запрошення відомого музичного колективу чи виконавця. Погодьтесь, улюблені хіти у живому виконанні автора дарують незабутні емоції, а тим паче, коли звучать персонально для Вас.

Якщо у Вас планується велике весілля, Вам, скоріш за все, не буде дуже цікаво слухати тости всіх присутніх. Подумайте над тим, куди б всі Ваші гості могли записати свої щирі побажання новоспеченому подружжю. З цього процесу можна зробити справжню розвагу. Це може бути, для прикладу, сімейне дерево, яке гості зможуть обвішати карточками з привітаннями чи картина в стильній рамі, яка замінює гостьову книгу - гості залишають на пам'ять молодятам унікальний слід – за допомогою спеціальних фарб наносять на полотно свій відбиток пальця і ​​підписують його. Сам процес наповнення картини відбитками перетворюється на цікаве дійство і в результаті виходить красивий предмет інтер'єру, дійсно незабутній подарунок!

Кульмінацією весілля найчастіше стає святковий феєрверк на честь молодят. Альтернативою феєрверку можуть бути небесні ліхтарики чи вогняне шоу, в обох випадках поцікавтеся чи дозволяє адміністрація ресторану проводити такі заходи.

Обравши ту чи іншу шоу-програму, подбайте про те, щоб на Вашому весіллі була людина, яка відповідатиме за виступ цих артистів, їх вчасний приїзд, розміщення, забезпечення всім необхідним – як правило всі учасники розважальних програм мають певний технічний та побутовий райдер, не забудьте уточнити його заздалегідь! 

Коментарі

Jot cannot load because the snippet code version (Unknown) isn't the same as the snippet included files version (1.1.5). Possible cause is that you updated the jot files in the modx directory but didn't update the snippet code from the manager. The content for the updated snippet code can be found in jot.snippet.txt