Коханий запропонував Вам руку і серце? Ми Вас вітаємо!  Проте, це не час розслаблятися і думати, що ідеальне весілля приготується саме собою. Або ще гірше: відкладати приготування у довгі ящики, вписувати останнім пунктом у безкінечні списки справ. Саме тому, ми підготували для Вас дещо справді особливе:  10 речей, які варто зробити одразу після пропозиції руки і серця. 

1. Поділіться гарною новиною з рідними та друзями. Освідчення – це один з найщасливіших моментів у житті, який має бути пережитий з улюбленими людьми. Не обов'язково таку інформацію озвучувати вголос, тепер повідомити про заручини можна і оригінальніше. Для цього Вам у пригоді стануть соцмережі. Поділіться хорошою новиною у Facebook, Twitter, Instagram або інших соціальних медіа і продовжуйте через акаунт тримати близьких в курсі всіх наступних кроків.

2. Відсвяткуйте освідчення. Будь-то обід, вечеря чи окремо вечірка, сплануйте щось справді особливе, щоб відсвяткувати заручини з рідними і друзями. Не забудьте повідомити їх, що попереду на них чекає казкове весілля. 

3. Виберіть дату весілля. Для того, щоб вибрати ідеальний день весілля, спочатку визначтесь із сезоном. Який із них найбільше притаманний Вашій парі, можливо літо чи, навпаки, холодні пори року. Пам'ятайте, що кожен із сезонів буде мати як свої плюси, так і мінуси. Є особлива дата, на яку Ви б хотіли запланувати святкування? Тоді не забудьте перевірити календар, щоб бути точно впевненими який це день тижня, бо трапляються різні казуси…

4. Складіть список гостей. Багато весільних рішень приймаються в залежності від кількості гостей, наприклад весільний бюджет і вибір залу. Вам потрібно добре обдумати: кого Ви хочете бачити на святі, а кого запрошувати не варто. Ви бажаєте провести маленьке, затишне весілля із рідними і близькими друзями чи ж гучно відсвяткувати з усіма знайомими?  

5. Визначіть бюджет. Скільки Ви можете дозволити собі витратити на весілля? Як виглядає весілля Вашої мрії? Чи може бюджет покрити всі Ваші бажання? Що Ви можете залишити, а від чого доведеться відмовитись? 

  

6. Найміть весільного організатора. Організація та координація весілля займатиме у Вас багато часу і триматиме в постійній напрузі. Тому, якщо така перспектива Вас не тішить, варто звернутись за допомогою до весільного агентства. Організатори вже мають чималий досвід, тому легко спланують усі передвесільні процеси. Як результат, менше клопотів і непотрібної тривоги для наречених і їх батьків. 

7. Виберіть місце для виїзної церемонії. Це місце має бути справді особливим для Вас. А головне, майже кожну локацію можна перетворити на романтичне місце, де Ви обміняєтесь обітницями. Тому все залежить від ваших вподобань і захоплень, історії знайомства та стосунків. Проте, знову ж таки, врахуйте кількість гостей, щоб не помилитися із розміщенням запрошених. 

8. Виберіть ресторан. На теперішній час існує так багато варіантів залів, ресторанів, студій, що очі і думки розбігаються при виборі місця святкування. Тут головні аспекти вибору такі – кухня, вартість за особу, умови співпраці, вдале розміщення і планування залу. При виборі ресторану варто бути прискіпливим, проте не варто відтягувати з бронюванням. Це потрібно зробити як мінімум за рік до омріяної дати, особливо, якщо Ви запланували її у розпал весільного сезону. 

9. Проведіть передвесільну зйомку. Забронюйте завчасно фотографа та відеографа. В такому разі у вас буде можливість зробити передвесільну зйомку, яку можна транслювати навіть у день самого весілля. Повірте, це буде чудовою пам'яткою про цей дорогоцінний час Вашого життя.

10. Створіть неймовірні образи наречених. Найприємніша частина приготувань, якої з особливим трепетом чекає будь-яка дівчина. Весільна сукня вимагає максимум Вашої уваги, досліджень і часу, щоб переміряти всі варіанти. Ви не повинні купляти костюм і плаття завчасно, тут слід все обміркувати. 

І саме так Ваша весільна казка почне втілюватись у реальність!

  

Коментарі

Jot cannot load because the snippet code version (Unknown) isn't the same as the snippet included files version (1.1.5). Possible cause is that you updated the jot files in the modx directory but didn't update the snippet code from the manager. The content for the updated snippet code can be found in jot.snippet.txt