Ви зустрічаєтесь зі своїм коханим уже більше трьох років, а він не пропонує вам руку і серце? Або навпаки, ви тільки-но познайомились, а він вже тягне Вас до РАЦСу. Чи треба чекати моменту, коли будете знати про потенційного нареченого абсолютно все, чи варто несвідомо довіритись йому і стрімголов обмінюватись обручками?

Ця тема щороку стає все популярнішою, вчені усього світу намагаються встановити оптимальний час для букетно-цукеркового періоду.  Однозначна відповідь тут неможлива, проте деякі поради все ж таки існують.

 «У період закоханості мозок людини не здатний раціонально мислити. Коли ми закохуємося, ми всі стаємо божевільними» - пише у своїх дослідженнях Хелен Фішер, психолог та експерт із сімейних стосунків Університету Індіани.

Цікаво, що хімічні процеси, які відбуваються в нашому мозку на початку стосунків, схожі на наркотичну залежність. У цьому стані ми наче засліплені: не помічаємо недоліків один одного і емоційно залежимо від партнера. Така любов «живе три роки», а потім стрімко згасає.

 Тому професор-антрополог у одному із досліджень зазначає, що оптимальний час зустрічання – 2 роки. Саме за цей час закохані звикають один до одного, мають змогу зрозуміти наскільки вони підходять один одному, що збільшує шанси на щасливий і довгий шлюб.                                                  

На її думку, після 24-х місяців в мозку людини з'явиться колишня раціональність мислення, яка допоможе «тверезо» пізнати кохану людину, без «рожевих окулярів».  

Дослідження показують, що ті пари, які зберігають теплі, ніжні відносини і через два роки після першої зустрічі, довго живуть разом. Партнери розуміють, що більше емоційно не залежать один від одного, у них немає потреби бути разом кожну хвилину, і при цьому вони щасливі.

Кожен з них прагне дізнатися, зрозуміти іншого як звичайну, реальну людину. А після цього вже починає любити його саме в цій якості і піклуватися про кохану людину . Можливо, з цього моменту і починається справжня любов? 

Коментарі

Jot cannot load because the snippet code version (Unknown) isn't the same as the snippet included files version (1.1.5). Possible cause is that you updated the jot files in the modx directory but didn't update the snippet code from the manager. The content for the updated snippet code can be found in jot.snippet.txt