Іноді так складно зробити вибір! А якщо мова йде про ідеальну весільну сукню – тим паче!

Мало визначитись з фасоном, тканиною та декором, цю сукню ще потрібно знайти, вибираючи і приміряючи десятки варіантів, підігнати по фігурі і доповнити аксесуарами...

Пропонуємо подивитися на проблему вибору плаття з нової сторони. Отже, вибираємо весільну сукню без стресу!

1. Візьміть вихідний. Це не означає відпрошуватись на роботі, просто оберіть день, на який у Вас не призначено зустрічей з операторами, фотографами, ведучими, флористами… і на 24 години повністю відірвіться від думок про весілля. Переведіть увагу – сходіть в кіно, театр, спа-салон, зустріньтеся з подругами, але обговорюйте теми не пов’язані з весіллям… На наступний день Ваш розум проясниться і можна відновити пошуки.

2. Не лише під час примірки плаття, Ви повинні почувати себе комфортно в усіх відношеннях! У «неймовірно вузькому корсеті» Вам прийдеться танцювати, пити, їсти, а головне – дихати протягом всього вечора! Крім того, сукня – це відображення Вас самих: Вашого характеру, прагнень, уявлень про прекрасне. Весілля мало підходить для стилістичних експериментів – вибирайте плаття, в якому Вам буде зручно і комфортно психологічно.

3. Доповніть весільний образ улюбленим аксесуаром. Прикраса чи деталька Вашого гардеробу, до якої Ви плекаєте ніжні почуття у звичайному житті, підкреслить Ваш неповторний стиль і додасть впевненості. Це може бути дизайнерська брошка, ексклюзивні сережки чи браслет або вінтажна сумочка. Ви відчуєте себе комфортніше, а весільний образ придбає логічну довершеність, якщо Ви додасте до нього одну з улюблених речей.

4. Згадайте, що весілля – це Ваш день. І при виборі сукні не дотримуйтесь порад мами, подруги, свекрухи, консультанта в салоні чи глянцевих журналів. Далеко не все, що модно, прикрасить саме Вас, а Ваш обранець зробив Вам пропозицію руки і серця тому, що Ви – неповторна, одна на світі – така, як є.

5. Не виснажуйте себе дієтами і тренуваннями. Звичайно, у Вашому графіку можуть бути додаткові заняття спортом і здорове харчування, але все має бути в розумних межах. Армійська дисципліна самої себе з метою схуднути на три розміри за місяць, тільки призведе до занепаду сил, поганого настрою та мішків під очима. Будьте собою – тільки в найкращій фізичній і моральній формі!

6. Порушуйте правила. Пам'ятайте, ніхто не змушує Вас виходити заміж неодмінно в пишному білому платті, Ви можете вибрати абсолютно будь-який колір і фасон! Піти до вівтаря в смокінгу чи в зухвалій яскравій міні-сукні, навіть надіти кольє з акулячих зубів в якості талісмана ... Що б Ви не обрали, головне – відчувати себе щасливою і прожити цей день на всі 100!

Коментарі

Jot cannot load because the snippet code version (Unknown) isn't the same as the snippet included files version (1.1.5). Possible cause is that you updated the jot files in the modx directory but didn't update the snippet code from the manager. The content for the updated snippet code can be found in jot.snippet.txt