Перший танець молодят має рівні шанси стати як найкрасивішим, так і найбільш незграбним моментом на весіллі. Для того, щоб останнього не трапилось, почніть підготовку заздалегідь.

Про тренди. Часи, коли перший танець молодят асоціювався виключно з вальсом, залишилися в далекому минулому. Зараз вальс сприймається скоріш, як добра класика, а популярними напрямками вважаються танго, фокстрот, рок-н-рол, ліричні композиції на основі румби тощо. Вже відходить у вчорашній день, так званий американський формат весільного танцю - своєрідне попурі, коли музика «склеюється» з уривків кількох мелодій і молодята під час виступу виконують невеликі шматочки різних танців, об'єднаних спільною ідеєю.

Про міфи. 95% пар приходять на перше заняття зі словами: «Ми ніколи не займалися танцями, можливо, у нас взагалі не вийде?» Другий різновид цієї омани, коли дівчата сумніваються у здібностях своїх обранців: «Він танцювати взагалі не любить... Він такий незграбний... Він погодився лише заради мене... » Як перше, так і друге - лише міфи. Дорогі наречені, у вас обов'язково все вийде! У танцях, як і в інших науках, поряд зі складними піруетами існують і більш легкі для вивчення елементи. Справжній фахівець ніколи не вимагатиме від вас неможливого та одразу, після першої зустрічі підбере хореографію, відповідну вашому рівню підготовки. 

Про природність. Будь-який хореограф скаже Вам: найбільш легко та невимушено виглядають рухи, ідеально відточені. Звідси висновок - нехтувати репетиціями не варто. Коли оголосять перший танець молодят і настане відповідальний момент, Ви повинні відчувати себе максимально впевнено. Ви маєте насолоджуватись одне одним, а не хвилюватись, відраховуючи такти і думаючи куди далі поставити ногу.

Про друзів. Можна задіяти в хореографічній постановці улюблених друзів і подружок (теж вплив західних тенденцій) - у цьому випадку всі учасники повинні бути дуже відповідальними і дисциплінованими, оскільки їм належить всім разом відвідувати репетиції.

Про репетиції. На питання про те, скільки необхідно репетицій, не існує однозначної відповіді. Є пари, які починають відвідувати хореографа за 3-4 місяці до весілля. А бувають випадки, коли наречені готові за тиждень до події ставити свій перший танець. У такій ситуації ви встигнете освоїти базові кроки і навчитися більш-менш гармонійно рухатися під вибрану мелодію, але втілити ті ідеї, які можуть зробити танець дійсно незабутнім, Вам не вистачить часу. У цілому, хореографи намагаються орієнтувати пари на 6-8 занять, при цьому ідеально, якщо уроки будуть проходити не кожен день, а приблизно 2-3 рази на тиждень - у такому режимі найбільш якісно засвоюється матеріал.

Про взуття. Не потрібно приходити у весільних туфлях на кожну репетицію, але на 4-5-му занятті варто спробувати виконати весільний танець у взутті, яке Ви плануєте надіти в свій весільний день. І це правило стосується не лише дівчат, але і чоловіків. Якщо Ви відчуваєте, що в туфлях Ви не можете рухатися вільно і відчуваєте дискомфорт, можливо, варто подумати про купівлю спеціального чи більш зручного взуття для танцю.

Про хвилювання. Всі пари хвилюються під час весілля і бояться забути свій перший танець. Звичайно, чим більше часу Ви провели на репетиціях, тим впевненіше будете себе почувати. Ви обов'язково повинні підтримувати один одного під час танцю (це можна робити абсолютно непомітно для глядачів). Адже, на хореографічних уроках пари навчаються не лише красивим рухам, а й деяким психологічним аспектам поведінки. Весільний танець - це проекція Ваших майбутніх стосунків у сім'ї, де не варто всю відповідальність перекладати на одну сторону, а краще все робити спільно. І найголовніше - отримуйте задоволення від цього танцю. Все пройде добре, якщо Ви будете сприймати свій перший танець молодят, як можливість відчути момент, а не як прикрий обов'язок.

Коментарі

Jot cannot load because the snippet code version (Unknown) isn't the same as the snippet included files version (1.1.5). Possible cause is that you updated the jot files in the modx directory but didn't update the snippet code from the manager. The content for the updated snippet code can be found in jot.snippet.txt