До весілля залишається всього тиждень – це час, коли наречена перетворюється на супергероя, який впевнений, що зробить все сам – правильно і вчасно. Спокійно, це всього лиш передвесільний синдром, ліками від якого є саме ж весілля. В такі моменти хочеться обійтись без зайвих сюрпризів і клопотів, тому агенція «Твоє весілля» склала для Вас ТОП-10 речей, які не можна робити нареченій до весілля.

1. Експериментувати з косметичними процедурами. Проводити будь-які процедури варто лише тоді, коли Ви вже неодноразово їх робили і знаєте як відреагує Ваш організм. Так Ви гарантовано позбавите себе можливості бути на власному святі з почервонілою, сухою шкірою чи навіть синцями. Будьте обережні, адже в день свого весілля Ви повинні виглядати як королева.

2. Змінювати зачіску. Час перед весіллям не найкращий для кардинальних експериментів із волоссям. Результат може Вас не потішити, а тільки додати зайвих клопотів. Краще провести курс масок, адже весь стрес від підготовки свята негативно відображається на стані Вашого волосся.

3. Сідати на дієту або «заїдати» хвилювання. Останні тижні перед весіллям нареченій варто тримати себе у формі, а форму тепер визначає Ваше плаття. Ні в якому випадку не можна морити себе голодом, це лише негативно вплине на стан шкіри, здоров’я та передвесільний настрій. Така ж ситуація і з переїдання, нареченим не треба відволікатись від стресу на шоколадки.

4. Мало спати і багато працювати. Перед весіллям спробуйте розвантажити себе від справ, дозвольте собі розслабитись і відпочити. Наречена повинна бути свіжою, бадьорою і красивою. Агенція «Твоє весілля» стане для Вас незамінним помічником, адже готова взяти на себе всі предвесільні турботи.

5. Слухати поради від «розумників». В період підготовки весілля Вам даватимуть поради буквально всі, навіть чужі люди. Чи варто до них прислухатись це особиста справа кожного, але в своїй більшості, ці розповіді є про негативний досвід і вже давно неактуальними. Спокійно! У Вашому випадку все буде добре.

6. Переїжджати в нове житло. Відкладіть усі масштабні проекти на післявесільний період. Навіть, якщо Ви плануєте переїжджати до майбутнього чоловіка, то цього робити не варто – будете жити «на два будинки», погубите усі потрібні речі. У Вашому житті настають великі зміни і нервовій системі цього більш ніж досить.

7. Вияснювати стосунки з майбутнім чоловіком. Весілля – це непростий період для Вас, а уявіть в якому стані Ваш обранець, в голові якого тисячі питань. Тому, звісно, зараз зовсім не час для провокування сварок, з метою знову переконатись як ви небайдужі нареченому. Така поведінка жінок закладена на генетичному рівні, але в передвесільній період навіть маленька сварка може обернутись трагедією. 

8. Бурхливо святкувати дівич-вечір та холостяцьку вечірку. Добряче погуляти перед весіллям – це улюблена традиція усіх наречених, яку порушувати не варто. Але якщо не хочете проспати власне свято, то такі вечірки краще проводити за тиждень до весілля.

9. Забувати про коханого. Як би це парадоксально не звучало, але більшість дівчат, захоплюючись підготовкою омріяного весілля, забувають про коханих. Це правжній злочин, який Ви зобов’язані виправити.

10. Хвилюватись через дрібниці. День весілля – найочікуваніша подія в житті кожної дівчини, тому чи варто турбуватись через дрібниці? Запам’ятайте: Ваше весілля найкраще!

Коментарі

Jot cannot load because the snippet code version (Unknown) isn't the same as the snippet included files version (1.1.5). Possible cause is that you updated the jot files in the modx directory but didn't update the snippet code from the manager. The content for the updated snippet code can be found in jot.snippet.txt