Весільний торт – це не просто солодке частування, яке Ви роздасте гостям свого свята в кінці вечора. Весільний торт – це красива добра традиція, покликана захоплювати і дивувати, зачаровувати і розчулювати.
Тому він просто зобов'язаний бути досконалим! Існують деякі позиції, за якими можна підібрати ідеальний весільний торт.

Вартість

Перед вибором торта потрібно визначитись з сумою, яку Ви готові виділити з бюджету на купівлю цієї солодкої прикраси. Вартість весільного торта зазвичай залежить від його ваги.

Зверніть увагу і на те, що вартість доставки скоріш за все не включена в ціну. Ви, звичайно, можете самостійно забрати торт, але швидше за все, при перевезенні він пошкодиться, а значить, Ви ризикуєте залишитись без важливої ​​частини свята. Розраховуйте вагу торта приблизно по 100 - 150 г на кожного гостя. Пам’ятайте, що точну вагу готового виробу неможливо вгадати заздалегідь, тому обговорена Вами вага торта може коливатись +/- 500 г.

Форма

Весільний торт крім того, що повинен бути смачним, неодмінно має бути і красивим. Тому вибір форми - одне з найголовніших питань.

По-перше, визначись з кондитером, в якого будете замовляти своє солодке частування. Не всі кондитери можуть виготовити чудовий торт для весілля, адже тут існують свої тонкощі. Попросіть переглянути роботи майстра, уточніть який в нього досвід роботи, чи всі фото, які він показує його власні, чи скопійовані, як ідеї з інтернету.

По-друге, оберіть як саме Ви будете замовляти торт - придумаєте свій власний ескіз або ж замовите один із запропонованих варіантів в каталозі.

Форма торта може бути найрізноманітнішою. Існують прямокутні, круглі, торти у вигляді пірамід. Але, звичайно, найбільш ефектним варіантом є багатоярусний торт. Врахуйте, що весільний двоярусний торт, як правило, йде від 7 кг та триярусний від 10 кг.

Колір

Зараз завдяки наявності всіляких барвників можна надати торту абсолютно будь-який колір. Звичайно, найефектніше виглядатиме торт під стиль та в тон всього весілля.

Смак

При виборі торта, подумайте над таким його наповненням, яке б смакувало всім гостям. Найбільш підходящими для весілля стануть бісквітні, йогуртові торти з фруктами і ягодами. Зверніть також увагу, що торт на смак не повинен бути нудотно-солодким, а крем в ньому не повинен розтікатися.

Оформлення

Пам'ятайте, що торт - це ще одна складова Вашого свята, тому, він так само, як і всі інші весільні аксесуари, повинен гармоніювати із загальним оформленням і тематикою весілля. Торт може бути прикрашений шоколадом, горіхами, марципанами, цукровою мастикою і багато чим іншим.

Ні в якому разі не вибирайте вафлі і безе в якості оформлення. Вони можуть дуже швидко розкришитися, і торт втратить свій вигляд. Завершують оформлення часто фігурками нареченого і нареченої, квітами з цукрової мастики або ж живими квітами. До речі, фігурки на верхівці торта можуть бути найрізноманітнішими – від ініціал наречених до бантиків та дзвіночків – обирайте на свій смак!

Подача

Ну ось, розкішний весільний торт замовлений і Ви вже уявляєте його не менш розкішну подачу. Влаштуйте ефектний виніс торта. В залі гасять світло і під гарну музику офіціанти красиво вивозять підсвічений столик з тортом. Іноді торт прикрашають спеціальними свічками, які підпалюють перед тим, як його винести. Потім слід не менш ефектно розрізати торт спеціальним ножем і розкласти шматочки по тарілках за допомогою гарної лопаточки.

Зверніть увагу на ніж і лопатку для торта. Дуже гарно, якщо вони будуть в комплекті з весільними келихами чи підібрані відповідно до стилістики весілля.

Коментарі

Jot cannot load because the snippet code version (Unknown) isn't the same as the snippet included files version (1.1.5). Possible cause is that you updated the jot files in the modx directory but didn't update the snippet code from the manager. The content for the updated snippet code can be found in jot.snippet.txt