Від самого ранку і до пізньої ночі наречена повинна виглядати бездоганно, але мало хто знає, як же ж втомлюються її ніжки. То як же вибрати ідеальні весільні туфлі? Якими вони мають бути – красивими чи зручними? У цій статті ми допоможемо Вам обрати елемент образу, на який так рідко звертають увагу гості, але який водночас є дуже важливим. Тим більше, що фотографи не пропустять таку деталь під час зйомки ранку нареченої. 

  

Зручність весільних туфель – обов’язкова умова, яка забезпечить Вам комфорт протягом усього урочистого дня. Якщо святкування заплановане на холодну пору року, то доведеться придбати декілька пар взуття: на прогулянку і вінчання – черевички, а для виїзної церемонії та бенкету – класичні туфлі.    

У сучасних магазинах навіть найпримхливіші модниці точно знайдуть пару своєї мрії, але не варто забувати про декілька простих правил у виборі весільного взуття. Якщо Ваша сукня рясніє прикрасами і декоративними елементами, то туфлі краще обрати стримані та непомітні. 

Тепер перейдемо до найпопулярнішого питання: якої висоти повинні бути підбори? Висоту туфель слід обирати таку, яку наречена носить у повсякденному житті, це дозволить Вам уникнути набряків і втоми. Також при виборі взуття не забувайте, що сукня буде знаходитись на висоті 2-3 см від підлоги. 

 

З кожним роком все більше наречені відходять від принципу «туфлі обов’язково повинні бути білими». Взуття підбирають на один-два тони темніші, аніж сукня. Звичайно, що завжди актуальними будуть кольори слонової кістки, шампанського і пастельні відтінки. Наречені також полюбляють експерементувати і підбирати взуття яскравого забарвлення. Таке рішення є вдалим лише тоді, коли кольори вміло поєднані з якимось аксесуаром, наприклад, букетом нареченої.  

  

Цікаво, що іти обирати весільне взуття краще в другій половині дня, коли нога трохи набрякає. Вибір краще зупинити на туфлях з натуральної шкіри, вони подарують комфорт Вашим ніжкам протягом всього дня. Не забудьте розносити туфлі ще до весілля, не рекомендуємо їх тримати в коробці і під великим секретом. Якщо за 1-2 тижні до весілля наречена хоча б 10-15 хвилин в день ходитиме в туфлях, то, повірте, це дасть свої результати. 

А Ви вже обрали туфлі для свого святкування? Бажаємо всім вдалого вибору! 

Коментарі

Jot cannot load because the snippet code version (Unknown) isn't the same as the snippet included files version (1.1.5). Possible cause is that you updated the jot files in the modx directory but didn't update the snippet code from the manager. The content for the updated snippet code can be found in jot.snippet.txt