Запрошуючи на весілля рідних і друзів, ми часто забуваємо про тих, чия відданість найщиріша і безкорислива, про тих, хто радіє лише самому факту нашого існування –наших домашніх тваринок. Вони точно заслужили право розділити з вами ваш щасливий день. Але для того, щоб ваші вихованці стали милим і душевним доповненням святкування, потрібно врахувати декілька важливих аспектів.В першу чергу, потрібно відзначити, що не всі тварини можуть бути бажаними гостями на весіллі. Не рекомендується брати на святкування великих тварин, маленьких ненавчених цуценят, а також недресированих тварин. Перевагу краще віддавати маленьким собачкам,кішкам, кроликам.

 

 Якщо ви хочете, щоб улюбленець був з вами в цей день: дізнайтеся у менеджера, чи дозволено присутність домашніх тварин на майданчику і на яких умовах. Будьте готові, що вам обов’язково потрібно буде надати паспорт вихованця, де будуть зазначені усі необхідні щеплення. У багатьох ресторанах, на жаль, можливість «запросити» мохнатого друга не передбачена, тому подумайте про інші варіанти: заміських майданчиках або весіллі на природі.Пам’ятайте, що присутність тварин неприпустимо, при проведенні офіційної церемонії одруження в РАГСі, а також під час вінчання в церкві.

 

 Обов’язково повідомте гостей, що на весіллі буде присутня тваринка. Можливо, у когось із запрошених алергія на шерсть або ж хтось просто панічно боїться собак з дитинства. В таких випадках потрібно подумати про безпеку і спокій гостей.  А подібні ситуації набагато простіше запобігти, ніж вирішити в сам день весілля, тому обговоріть це питання з усіма запрошеними заздалегідь і про всяк випадок майте при собі антигістамінні препарати в день святкування. В крайньому випадку, ви можете відвести спеціальну зону, де буде знаходитися ваш вихованець протягом весілля.

 

Не потрібно брати тварин на весілля, якщо ваш вихованець соціально не адаптований. Провести цілий день в урочистій обстановці, серед великої кількості незнайомих людей і шуму - великий стрес для будь-якого вихованця, особливо якщо він полохливий і соромливий. Тому подумайте про те, щоб «запросити» його лише на кілька годин: наприклад, на збори нареченої або на церемонію і фуршет.

 

Скільки б часу ваш вихованець не планував провести на святкуванні, варто приділити особливу увагу його дресируванню. Це в особливості стосується великих собак, які точно повинні знати основні команди. Якщо ви не впевнені, як домашній улюбленець відреагує на запах алкоголю, або якщо він сам по собі не найдружелюбніший пес, краще від цієї ідеї і зовсім відмовитися.
 
 

Ваш вихованець може більше, ніж ви думаєте! Вірний пес з обручками на нашийнику, зворушливе кошеня з квітковим вінком на руках у нареченої, ваша черепашка, хом'ячок в метелику чи навіть акваріум з рибками будуть не просто гостями, а й вірними помічниками. Їх присутність належить цікаво обіграти. Наприклад, якщо собака спокійна і любить сидіти на місці, нехай вона зустрічає гостей в зоні welcome або стоїть поруч з нареченим біля вівтаря в очікуванні нареченої. 

 

Ще одне важливе питання, яке потрібно вирішити до дня весілля – хто ж буде відповідальний за вашого улюбленця у день святкування? Адже тваринку потрібно годувати і вигулювати, на що наречені точно не знайдуть вільної хвилинки. Бажано, щоб обрана вами відповідальна особа вже була знайома з вихованцем, а ви довіряли їй на всі 100%.

 

 Звісно, що всі готуються до весілля і хочуть виглядати якнайкраще. Тому похід у салон краси потрібен не тільки нареченій. За кілька днів до торжества відведіть вихованця до грумера щоб зробити стрижку і укладку і підготувати волохатого друга до свята. Не забудьте й про святковий костюм. Маленька собачка у костюмі чи платтячку в кольорах весілля чи гарний нашийник, бантик для кота - ці фотографії займуть особливе місце у вашому весільному альбомі.

 

 

Врахуйте ці деталі і  тоді ваш вихованець стане справжньою родзинкою весільного святкування!

Коментарі

Jot cannot load because the snippet code version (Unknown) isn't the same as the snippet included files version (1.1.5). Possible cause is that you updated the jot files in the modx directory but didn't update the snippet code from the manager. The content for the updated snippet code can be found in jot.snippet.txt