Час до Вашого весілля невпинно спливає, а сімейний бюджет зменшується ще швидше? Потрібно приймати термінове рішення – скорочувати витрати!

Ми станемо Вам у пригоді і розкажемо як заощадити, але при цьому і не програти. Адже цей день має бути особливим, а спогади про нього залишитись з Вами назавжди.

Для початку варто виділити основні напрями весільних витрат:

  1. Витрати на ресторан
  2. Витрати на весільні послуги (фото, відео, кортеж...)
  3. Витрати на образи наречених

Безперечно, бажання зеекономити цілком нормальне, головне правильно задати пріоритети. В цьому Вам допоможе весільний організатор, який стане Вашою «правою рукою» на час підготовки свята. Розпорядник свята допоможе не лише мінімізувати витрати, але й нестиме повну відповідальність за якість всіх наданих послуг, процес підготовки весілля, підбір всіх підрядників, що і запезпечить Вам неймовірне весілля.

Зі всією серйозністю віднесіться до вибору дати весілля. Якщо святкувати весілля не в суботу, а в будній день, то Вам вдасться заощадити близько 40% всього весільного бюджету.

Отож, витрати на ресторан, які стають чи не основною статтею весільних розходів. Перш, ніж бронювати зал на певну кількість місць, уточніть у запрошених гостей чи справді вони будуть на святкуванні. Тому, що вартість послуг у ресторані розраховується відповідно до кількості осіб, чим більше вільних місць, тим більше зайвих витрат.

Спиртне, фрукти, солодощі варто замовляти не в ресторані, де ціна, зазвичай, вища в два, а той більше рази. Закуповувати алкоголь та все інше можна на оптових базах – так вам вдасться значно вберегти сімейний бюджет від непродуманих атак.

Витрати на весільні послуги – це та частина бюджету, яка найбільше піддається коригуванню. Але потрібно з розумом вирішувати на яких послугах можна зеекономити, а на які навпаки, потрібно витратити ще більше, ніж планували.

Оформлення Вашого весілля – те, на чому точно не треба економити, це картинка Вашого свята, те, що будуть пам’ятати всі гості і те, що буде на Ваших фото та відео, на яких також не варто економити.

Хоча, якщо працювати зі студією, яка пропонує в комплексі і фото, і відео, то це буде дешевше. Потрібно пам’ятати, що економія – це не лише дешеві послуги, а й хороші пропозиції, пакети та акції, які пропонують професіонали.

Якщо у Вас обмежений бюджет і на хорошу шоу програму просто не вистачає коштів, тоді варто взяти професійного ведучого, який стане обличчям Вашого свята. А щоб гостям було весело, бажано, щоб він був учасником КВК команди чи гумористичного проекту.

Частина витрат, від яких можна точно відмовитись це транспорт. Замовлення повноцінного весільного кортежу обійдеться нареченим у чималу суму. Якщо до стилістики весілля Вам просто необхідна певна модель авто, то варто замовити лише одну машину для нареченого і нареченої, а решту кортежу забезпечити власними силами – орендувати у друзів чи родичів.

Щодо весільних образів молодят, то тут головна частка витрат іде на весільну сукню. Знизити ці витрати на 20, а то й більше відсотків, можна, взявши сукню на прокат. Якщо ж хочеться, щоб весільна сукня була новою, то варто розглянути варіант пошиття весільної сукні.

Костюм нареченого також можна пошити, для цього Вам потрібно провести аналіз цін і вирішити, що ж обійдеться дешевше: купити готовий чи пошити на замовлення.

Весільні аксесуари замовляти у інтернет-магазинах набагато вигідніше, аніж купувати у весільних салонах, де ціни часто не виправдані якістю.

Ну і на останок, не варто економити у цей день на Ваших посмішках та емоціях – це саме ті дрібниці, які зроблять Ваше свято багатшим та неповторним! :)

 

Коментарі

Jot cannot load because the snippet code version (Unknown) isn't the same as the snippet included files version (1.1.5). Possible cause is that you updated the jot files in the modx directory but didn't update the snippet code from the manager. The content for the updated snippet code can be found in jot.snippet.txt