Злегка засмагла шкіра виглядає доглянуто і красиво, тому засмага - один з рекомендованих пунктів програми краси для наречених нарівні з манікюром і візитом до косметолога.

Отримати бажаний бронзовий відтінок шкіри можна різними способами: поїхати на море, придбати абонемент в солярій, скористатися послугою миттєвої засмаги в салоні або самостійно вивчити техніку нанесення автозасмаги. Залишилось визначити, який варіант Вам найбільше підходить. 

Природня засмага – найкрасивіша і найбільш приємна в досяганні. Проте, релаксуючи на пляжі, не забувайте про обов'язкові правила догляду за шкірою, в іншому випадку, Ви ризикуєте в день весілля бути з обгорілим носиком чи спиною.
Отримувати сонячні ванни найкраще в період з 9 до 11 год ранку і з 16 до 19 год вечора - тоді сонечко не таке активне і гарантує Вам рівномірну, красиву і безпечну засмагу. Особливу увагу приділяйте зоні декольте та рукам, зазвичай, саме ці частини тіла максимально відкриті під час весілля. Не варто також нехтувати парасолькою, капелюхом, засобами для засмаги з SPF-фільтрами та зволожуючими кремами.
Вирушати в подорож за красою рекомендується за 2-3 тижні до запланованої дати весілля.

Засмага в солярії
Дуже часто похід у солярій стає гарною альтернативою природнім сонячним ваннам. Перед тим, як вибрати студію для засмаги обов’язково поцікавтесь чи якісні та чи нові у них лампи. Засмагати у солярії краще зі спеціальними кремами, які підсилять Вашу засмагу і захистять шкіру від пересушування і старіння. Пам'ятайте, що косметика для засмаги на сонці відрізняється від косметики для солярію, тому підбирайте такі засоби у спеціальних салонах.
Приймати штучні сонячні ванни слід починати з 4-5 хвилин, поступово збільшуючи час на 1-2 хвилини. Не рекомендуємо відвідувати солярій за день чи два до весілля. Ви можете не зовсім правильно розрахувати час засмаги і в результаті отримати червоний відтінок шкіри замість красивого шоколадного.

Миттєва засмага
Цей варіант підійде для наречених, в яких на б'юті-процедури відведено зовсім мало часу. Процедура миттєвої засмаги займає лічені хвилини - на шкіру розпорошується спеціальний спрей і досконалий вигляд Ваша шкіра набуває вже за кілька годин.
Якщо Ви надаєте перевагу саме цьому варіанту засмаги, відповідально поставтеся до вибору майстра і салону. Не ведіться на пропозиції досягти ідеальний відтінок шкіри за невеликі гроші - результат Вас точно розчарує…
Ця методика гарантує безпечну і рівномірну засмагу без ризику, пов'язаного з перебуванням на сонці: сонячного удару, алергії, прискореного старіння шкіри.
Ефект засмаги тримається від 7 до 14 днів.

Автозасмага
Крем-автозасмага безпечний та відносно недорогий засіб, який дозволяє за кілька днів досягти смаглявого відтінку шкіри. Його головний недолік - високий ризик нерівномірного нанесення на шкіру. Щоб цього уникнути, заздалегідь зробіть пілінг тіла. На рівну шкіру засмага ляже рівніше та природніше. Також, пам’ятайте, що така автозасмага швидко змивається, тому Ви ризикуєте отримати в день весілля не зовсім той ефект, на який очікуєте.
При виборі автозасмаги не варто економити - низькоякісний крем брудниться і залишає сліди на будь-якому одязі.

Коментарі

Jot cannot load because the snippet code version (Unknown) isn't the same as the snippet included files version (1.1.5). Possible cause is that you updated the jot files in the modx directory but didn't update the snippet code from the manager. The content for the updated snippet code can be found in jot.snippet.txt